Organizasyon

KONSER VE FESTİVAL ORGANİZASYONLARI

Kaliteli olmasına özen göstererek düzenlediğimiz konserlerimiz ve gelenek haline gelmiş festivallerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.Ayrıca deneyimlerimiz ve sanat camiasıyla olan yakın ilişkilerimiz sayesinde organizasyonu uygun maliyet ve kaliteyle sizlere sunuyoruz.
 

KONGRE VE SEMİNER ORGANİZASYONU

Uluslar arası kongre ve seminer organizasyonlarının kongre öncesi hazırlık çalışmaları, kongre operasyon hizmetleri ve kongre sonrası raporlamaların hazırlanması süreçlerin yönetilmesi konularında hizmet vermekteyiz.
 

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI

Firmanızı açılışından itibaren dikkat çekilir hale getirmek ve istenilen sonuca kısa sürede ulaşmak için etkin çözümlerimiz ve birbirinden farklı ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
 

CATERİNG

Tecrübeli ekibimiz kalite, hijyen, çeşitlilik, görsellik ve lezzetin yanı sıra müşterilerinin kurumsal kimliklerini ön plana çıkaran detaylarla süslediği ikramlarını konukların hiçbir eksikliği hissetmedikleri mükemmel servisi ile hizmet vermektedi.
 

DÜĞÜN VE NİŞAN ORGANİZASYONLARI

En özel gününüzde sizin için her ayrıntıyı düşünerek nikah şekeri, davetiye, gelin çiçeği, orkestra, ses-ışık sistemi, masaüstü objeleri, süpriz etkinlikler ve hayallerinizde ki organizasyonu yaşatmak adına hayalini kurduğunuz şeyleri gerçekleştirmek adına hizmetinizdeyiz.

 

Yorum (0)
Yorum Yap